Küptaş Ustası

Küptaş ustası olarak türkiye sınırları içerisinde hemen , hemen tüm türkiye illerinde granit küp taş ustası olarak faaliyetinde bulunmaktayız.
Yurt dışında”da iyi bir kadaroyla arab ülkelerinde 2010dan itibaran aralıksız çalışmalarımız devam etmektedir.
küptaş ustası doğaya ve çevreye uygun desenler ile granit küptaş uygulamalarını yapmaktayız.
Yaptığımız tüm desenler genelde küptaş ustası fikrinde yürütülür bazı granit küptaş uygulamalarında projelere uyaraktan desenleri yaptırmaktadırlar.

Granit Küptaş  Ustası

Granit Küptaş ustası, doğal küptaş ustası projelerinin içinde uygulaması en zor olan doğal küptaş”tır. Granit Küptaş döşeme ustası projelerinizde uzman ekip ve kadrosuyla hizmet veren Lider Granit KüpTaş döşeme projelerinizi fen ve sanata uygun bir şekilde yapıp gününde ve zamanında teslim etmektedir . Granit Küptaş döşeme ölçülerini sırladığımızda 8×10,6×8, 4×6 ebatları tercih edilmektedir. Doğal KüpTaşlar uzun ömürlü olmakla birlikte renk solması ve koku yapmayan tamamen doğal taşlardır. Elektrik, su, iski gibi vb alt yapı kazı projelerinde yerlerinden sökülen Granit Küptaş ustaları şekli ve dokuları bozulmadan rahatlıkla tekrar yerlerine dizilebilir . KüpTaş uygulaması yapılmış olan garaj girişi otopark yol gibi vb yerlerde döşenmesine birkaç yıl olmasına rağmen sökülüp tekrar dan kullanılabilmektedir Granit küptaşı döşeme Özellikleri 1) – Bakımı : Granit küptaş döşeme bakım gerektirmeyen küp taşı ebatıdır. 2) – Renkleri : Granit KüpTaşı döşeme ve grimsi renkleden oluşmaktadır. 3) – Ebatları : Granit küptaşı döşeme8x10-6×8-4×6 olarak ebatlandırılmaktadır. 4) – Çeşitleri : Granit Küp Taşı döşeme ince ve kalın dokulu olarak iki sınıfa ayrılmaktadırlar

Granit Küptaş Uygulamalarımız